İletişim

İletişimde Kalın

Ofisimizi Ziyaret Edin

  • Adres

    Cumhuriyet Mahallesi,
    Cumhuriyet Caddesi,
    No:116/10,
    Didim/AYDIN

Didim Avukat Sibel Yılmaz

Hizmetlerimiz

Av. Sibel YILMAZ hukuk bürosu, aile hukuku alanında da müvekkillerine hizmet vermektedir. Özellikle çekişmeli boşanma davaları, mal paylaşımı, velayet ve kişisel ilişki tahsisi davaları ile nafaka ve nafakanın uyarlanması davalarını takip etmekte ve müvekkillerini temsil etmektedir.
Av. Sibel YILMAZ hukuk bürosu, ceza hukuku teorisi ve uygulamasını birlikte ele alarak müvekkillerine etkin bir avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır.
Av. Sibel YILMAZ hukuk bürosu, icra hukuku alanında; Firmaların ve şahısların tüm alacak haklarının tahsiline yönelik icra takipleri ve bu konularda gerekli tüm hukuki desteğin sağlanması,İcra takibinden kaynaklanan itirazın iptali, menfi tespit ve istihkak davaları,Uygulamada sıklıkla başvurulan başlıca icra yoluyla haciz işlemlerinin takibi hizmetlerini vermektedir.
Av. Sibel YILMAZ hukuk bürosu; iş kazaları ve işçilik alacakları başta olmak üzere bireysel veya kurumsal müvekkillerinin iş yaşamlarının ilgili mevzuat uyarınca düzenlenmesi konusunda danışmanlık hizmeti vermekte ve iş hukukundan kaynaklanan tüm uyuşmazlıklarda müvekkillerini temsil etmektedir.
Av. Sibel YILMAZ hukuk bürosu, gayrimenkul hukuku alanında verdiği hizmetlerin başında çok mirasçılı taşınmazlardan doğan çekişmeler gelmektedir. Ortaklığın giderilmesi, tapu iptal ve tescil, tasarrufun iptali ile hukuki statü değiştiren taşınmazların hukuksal ihtilaflarının çözümü, gayrimenkul hukuku alanında konusunda uzman avukatlarımız tarafından verilen diğer hizmetlerdir.

Sorunlarınıza Çözüm Bulalım

Bize Danışın